počet produktů
0
cena nákupu
0 czk
měna: czk
Kategorie

Royal canin 5+1

http://www.purina-proplan.cz/pes/vernostni-programy

Věrnostní bodový program určený pro všechny majitelé psů a koček, kteří krmí své mazlíčky superpremiovým krmivem PRO PLAN. PRO PLAN PARTNER nabízí širokou nabídku hodnotných dárků pro čtyřnohé kamarády i jejich majitele. Věrnost krmivu PRO PLAN se opravdu vyplatí.

 

 

Počítadlo přístupů
Online: 12
Dnes: 325
Týden: 625
Celkem: 1103627
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

Všeobecné obchodní podmínky

I. Úvodní ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetového obchodě www.krmiva.com a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.
 2. Prodávajícím a provozovatel internetového obchodu www.krmiva.com je:
  Marie Všetičková - KRMIVA.com

  Charbulova 164
  Brno 618 00
  +420 739 093 360
  krmiva@tiscali.cz

  IČ 46330020

 

II. Uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky, podané prostřednictvím elektronického obchodu www.krmiva.com, jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 2. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné
 3. Formulář elektronické objednávky vyplněný kupujícím je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny jeho převzetím.
 6. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zboží a zaplatit celkovou cenu a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v objednávce.
 7. Pokud kupující nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit objednané zboží, má prodávající právo odmítnout další objednávky tohoto nakupujícího.
 8. Vyplněním registračního formuláře nebo objednávky dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto údaje smí použít prodávající pouze v rámci platných předpisů pro zajištění administrativy a účetnictví firmy.

III. Expediční lhůty a dodací podmínky

 1. Poštou - Vámi objednané zboží Vám bude zasláno Českou poštou jako obchodní balík, kdy poštovné a balné hradí příjemce, a je počítáno dle ceníku ČP. Cena za odeslání 15kg balení krmiva je 125,- Kč, 20kg - 133,- Kč. Obvyklá dodací doba je 1 - 2 pracovní dny od přijetí objednávky.
 2. Není-li v popisu objednaného produktu uvedeno jinak, je zboží zpravidla expedováno následující pracovní den po obdržení objednávky.
 3. PPL - Obvyklá dodací doba je 1 - 2 pracovní dny od přijetí objednávky. Uvedená cena 180,- Kč platí pro zásilky do 15 kg ,194,- kč do 20 kg.Ceny dle ceníku PPL
 4. Rozvoz po Brně ZDARMA je zajištěn naším pracovníkem dle domluvy se zákazníkem v pracovních dnech do 20:00 hod. Minimální výše objednávky pro rozvoz je 500,- Kč. Obvyklá dodací doba je 1 - 2 pracovní dny od přijetí objednávky.
 5. Tyto podmínky platí pro expedici po České republice. Pro zaslání zboží do zahraničí nás prosím kontaktujte v rubrice "Rychlý dotaz".

IV. Způsob platby

 1. Hotově - zákazník zboží zaplatí v hotovosti při převzetí či dodání zboží, platí pro "Rozvoz po Brně ZDARMA" a pro "Vyzvednutí na prodejně"
 2. Dobírka - zákazník zaplatí zboží až při dodání PPL nebo ČP - neúčtujeme dalši poplatky
 3. Platba předem na účet - při zvolení platby předem zákazník obdrží pro forma fakturu s potřebnými údaji k provedení platby. Zboží bude odesláno nejpozději následující den po připsání částky na náš účet. ! POZOR ! - přizpůsobu dopravy "Poštou - dobírka dle ceníku ČP" není k objednávce připčtena cena poštovného. Správná cena vč. poštovného Vám bude odeslána na Vámi uvedený email. Při platbě předem na účet vám bude odečteno 30,- Kč z ceny dopravy. Sleva 30,-Kč se netýká osobních odběrů a rozvozů zdarma.
 4. Platba kartou - je možná na všech našich prodejnách při osobním vyzvednutí
 5. Připravujeme pro Vás platbu přes internet.

V. Reklamace

 1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem elektronického obchodu www.krmiva.com a předpisy platnými v ČR při uzavření smlouvy.

VI. Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží

 1. Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží (v nepoškozeném obalu), bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nelze vracet na dobírku. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží.

VII. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny

 1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
  1. zboží se již nevyrábí nebo nedodává;
  2. výrazným způsobem se změnila cena zboží.

  V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu vrácena zpět.

 2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, zboží je dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší, než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího.

VIII. Závěrečná ustanovení

 1. Předáním objednávky kupující bez výhrad akceptuje cenu zboží, podmínky dodávky a veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den předání objednávky, jakož i v den odeslání objednaného zboží.
 2. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti právem České republiky.

Reklamační řád

 1. Vznikne-li na zboží dodaném elektronickým obchodem www.krmiva.com reklamační důvod, může kupující uplatnit reklamaci e-mailem.
 2. Písemné oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující na e-mailové adrese: krmiva@tiscali.cz
 3. Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, telefonní číslo, e-mail (je-li k dispozici), číslo objednávky, podrobný popis závady a návrh na řešení vzniklé situace. Ve všech případech je třeba předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.
 4. Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození vzniklého při přepravě. Pokud je obal poškozen, pak je kupující povinen dále na místě zkontrolovat, zda nedošlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží.

  Upozornění:

  V případě poškození obalu ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky. Usnadní to další vyřizování reklamace.
 5. Prodávající informuje kupujícího do tří pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách o následném postupu řešení reklamace.
 6. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkcí a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.

Registrující potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami provozovatele obchodu a společnosti WebCzech s.r.o. dává ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho údaje byly zpracovány a uchovány v obchodní databázi provozovatele elektronického obchodu a společnosti WebCzech s.r.o.